BAYROL ADILON N 10kg

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 2214515-bayrol
 • Producent: BAYROL

BAYROL ADILON N

- obojętny preparat do czyszczenie ogólnego wszystkich powierzchni wrażliwych na działanie środków kwaśnych i zasadowych. Zalecany do czyszczenia szyb. Opakowanie: kanister 10 kg

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI OKOŁOBASENOWYCH

BAYROL ADILON N

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU I DZIAŁANIE
Adilon N zawiera anionowe substancje powierzchniowo-czynne, rozpuszczalniki tłuszczu oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne). Preparat umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie osadów brudu i tłuszczu na wszelkiego typu powierzchniach i przedmiotach, zwłaszcza wrażliwych na działanie środków czyszczących kwaśnych i zasadowych, jak aluminium, niektóre tworzywa sztuczne, marmur czy powierzchnie lakierowane. 
Adilon N doskonale rozpuszcza stare osady brudu oraz działa bardzo delikatnie na czyszczone powierzchnie. Posiada przyjemny zapach i działa jednocześnie jako dezodorant. Preparat doskonale nadaje się do czyszczenia szyb okiennych.
Jest produktem biologicznie degradowanym zgodnie z procedurami OECD i spełniającym całkowicie przepisy dotyczące detergentów.

W przypadku typowych zanieczyszczeń Adilon N należy stosować w postaci roztworu 1:20, czyli 0,5 l preparatu na 10 l wody.
Przy bardzo dużych i starych zanieczyszczeniach należy zastosować roztwór 1:10 (1 l preparatu na 10 l wody). Do czyszczenia powierzchni szklanych wystarczy 1% roztwór, czyli 0,1 l preparatu na 10 l wody. Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.
Powierzchnie i przedmioty należy zmywać przy użyciu szmaty, gąbki lub szczotki. Spłukiwanie wodą po czyszczeniu nie jest konieczne.

Opakowanie: Kanister 10 kg.

Zagrożenia (R)

 • Nie dotyczy.

Sposób prawidłowego postępowania (S)

 • S 2 – Chronić przed dziećmi.

Postępowanie w przypadku pożaru

 • Zalecane środki gaśnicze - preparat niepalny. Stosować środki gaśnicze odpowiednie do materiałów magazynowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.
 • Nieodpowiednie środki gaśnicze - nie określa się.
 • Szczególne zagrożenia ze strony produktów spalania i wydzielających się gazów - podczas pożaru powstają produkty pirolizy i niepełnego spalania. Wdychanie produktów  rozkładu może powodować poważne skutki zdrowotne.
 • Specjalne wyposażenie ochronne strażaków - wyposażenie strażaków dostosować do lokalnych warunków akcji gaśniczej, zalecane jest pełne wyposażenie bojowe z aparatami oddechowymi.
 • Inne informacje - pojemniki w strefie zagrożonej chłodzić wodą.


Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

WAŻNE WSKAZÓWKI

 • Adilon N nie nadaje się usuwania osadów wapnia (kamienia). Do tego celu zaleca się stosowanie produktu Decalcit Super.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.