Filtr basenowy Tebas Ocean Industrial

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: OCEAN INDUSTRIAL
  • Producent: TEBAS

Filtr basenowy Tebas Ocean Industrial

- zbiornik filtra wzmocniony włóknem szklanym. Filtr z dnem krzyżowym. Wysokość warstwy piasku wynosi 1,0m. . Produkcja: Hiszpania. Gwarancja na zbiornik: 10lat.

Filtr basenowy Tebas Ocean Industrial

CENA ORAZ CZAS REALIZACJI - NA ZAPYTANIE.

Filtr Ocean Industrial to hiszpański produkt przeznaczony do filtracji wody w basenach publicznych jak i prywatnych. Zbiornik został wzmocniony włóknem szklanym. Odporny jest na działanie promieni UV.  Zbiornik posiada dno krzyżowe odpowiedzialne za prawidłową filtrację wody. Górny otwór zasypu złoża ma średnicę  400mm. Wysokość złoża to 1,0. Automatyczny zawór odpowietrzający znajduje się na pokrywie górnej, a korek spustowy na dole bocznej ściany.

Dodatkowo należy kupić orurowanie zewnętrzne, zawór oraz złoże filtracyjne.

Gwarancja na zbiornik: 10 lat (nie obejmuję dodatkowego osprzętu np. uszczelki, manometr, złączki PCV itp.)

Dane techniczne i dostępne modele:

Dane techniczne filtr Ocean Industrial

 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.