FOLIA SOLARYCZNA DeLUX, (komórkowa) 5 m x 12 m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00058-delux
  • Producent: ---
  • Cena katalogowa: 1 858,58 zł
  • Rabat: -334,54 zł (18 %)
  • 1 524,04 zł
  • szt.

Folia bąbelkowa do przykrycia basenu (5x12m)

- folia DeLux - przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikronów o podwyższonej jakości. Folia bardzo łądnie układa się na lustrze wody nawet na dużych basenach. Przykrycie basenu taką folią pozwala znacznie obniżyć straty ciepła, podwyższając temperaturę wody w basenie o ok. 6 do 8oC w porównaniu do basenu bez przykrycia. Folia solaryczna znacznie obniża parowanie wody, co ma istotnie wpływa zmniejszenie dozowanych preparatów chemicznych. Dodatkowo chroni baseny przed zanieczyszczeniami, szczególenie baseny zewnętrzne.  

Folia komórkowa DeLux do przykrycia basenu

- przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikronów, która na powierzchni posiada liczne pęcherzyki powietrzne. Przykrycie basenu taką folią pozwala znacznie obniżyć straty ciepła, podwyższając temperaturę wody w basenie o ok. 6 do 8oC w porównaniu do basenu bez przykrycia. Folia solaryczna znacznie obniża parowanie wody, co ma istotnie wpływa zmniejszenie dozowanych preparatów chemicznych. Dodatkowo chroni baseny przed zanieczyszczeniami, szczególenie baseny zewnętrzne.

Folia występuje w szerokościach 4, 5 i 6 metrów. W każdej szerokości folia posiada po zewnętrznych bokach oraz na środku wzmocnienia w postaci zgrzewów. Takie wzmocnienia zapobiegają haczeniu i kruszeniu się folii.

Do zwijania folii z powierzchni wody stosuje się ręczne rolki zwijające.


Folia dostępna jest gotowych formatach o wymiarze:
4 m x 8 m
4 m x 10 m
5 m x 10 m
5 m x 12 m

lub na wymiar w szerokościach 4,5,6 m

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.