Dimension One Spas

Dimension One Spas

Firma Dimension One Spas została założona przez Boba Hallama w roku 1977 i w ciągu 30 lat stała się jednym z wiodących światowych producentów wanien spa do hydromasażu i systemów fitnessu wodnego

W ciągu niespełna 10 lat, firma stała się jednym z kluczowych graczy w branży produkcji wanien spa, co pociągnęło za sobą konieczność budowy nowoczesnej fabryki o powierzchni około 40  000 m2 oraz siedziby firmy. Produkty D1 wyróżniają się na tle całej branży wanien spa innowacyjnością, designem, a także unikalnym charakterem.

Dążenie do doskonałości przyświeca na co dzieńpracy ekip Dimension One Spas, w wyniku czego marka jest ciągle na szczycie osiągnięć technologicznych i proponuje swoim klientom gamę wanien spa o prawdopodobnie najlepszych na świecie parametrach.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.