Odkurzacz basenowy BWT B200

  • 4 855,86 zł
  • szt.

Odkurzacz basenowy BWT B200

- Przeznaczony do basenów o długości do 8m. Efektywnie czyści dno, ściany i linię wodną basenu. Wyposażony w szczotki PVU. Cykl czyszczenia-1,5 i 2 h. Masa- 10,5 kg. Długość przewodu-16 m.  Gwarancja-2 lata.

Odkurzacz basenowy BWT B200

 

Odkurzacz basenowy BWT B200 to nowość na polskim rynku. Stworzony został do basenów o długości do 8metrów.  Dzięki zastosowaniu kół i szczotek PVA odkurzacz radzi sobie na każdym rodzaju powierzchni. Producent obiecuje najlepszą filtrację na rynku. Zastosowany został  w nim filtr 4D złożony z elastycznych pętli z mikrofibry 3D, które w połączeniu z ruchem wibracyjnym maksymalizują przepływ wody. Zbiera zanieczyszczenia do 2 mikronów.

 

 

Dane techniczne:

Rozmiar basenu

Do 8 m długości (dowolny kształt lub wykończenie powierzchni)

Zakres czyszczenia

Dno, ściany i linia wody

Długość cyklu pracy

1.5 lub 2 godziny

Typ filtra

4D, bardzo drobna mikrofibra, przezroczysta pokrywa filtra

Wskaźnik pełnego filtra

Tak

Dostęp do filtra

Łatwy dostęp od góry

Typ szczotki

4 szczotki PVA

Dodatkowa szczotka

Obrotowa szczotka PVC

Napęd

4 WD

Przepływ wody

19 m3/h

Długość kabla zasilającego

16 m

System Anti-tangle swivel

Tak

Regulacja dyszy

Tak

Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)

35.5 x 41 x 31.1 cm

Waga

10.5 kg

Gwarancja

2 lata

 

Jeżeli nie wiesz, który z dostępnych w sklepie odkurzaczy będzie dla Ciebie najlepszą opcją skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie !

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.