Odkurzacz basenowy BWT D200

  • 5 714,85 zł
  • szt.

Odkurzacz basenowy BWT D200

- Przeznaczony do basenów o długości do 10 m. Efektywnie czyści dno, ściany i linię wodną basenu. Wyposażony w szczotki PVU. Cykl czyszczenia-2 h. Masa- 11 kg. Długość przewodu-18 m.  Gwarancja-2 lata.

Odkurzacz basenowy BWT D200

 

Odkurzacz basenowy BWT D200 to nowość na polskim rynku. Stworzony został do basenów o długości do 10metrów.  Dzięki zastosowaniu kół i szczotek PVA odkurzacz radzi sobie na każdym rodzaju powierzchni. Producent obiecuje najlepszą filtrację na rynku. Zastosowany został  w nim filtr 4D złożony z elastycznych pętli z mikrofibry 3d, które w połączeniu z ruchem wibracyjnym maksymalizują przepływ wody. Zbiera zanieczyszczenia do 2 mikronów.

Wyposażony w żyroskop i algorytm system nawigacji, skanuje powierzchnie basenu i ustala sobie najlepszą ścieżkę czyszczenia skracając przy tym czas pracy.

 

 

Dane techniczne:

Rozmiar basenu

Do 10 m długości (dowolny kształt i wykończenie powierzchni)

Zakres czyszczenia

Dno, ściany i linia wody

Długość cyklu pracy

2 godziny

Typ filtra

4D, drobna filtracja

Dostęp do filtra

Łatwy dostęp od góry

Typ szczotki

4 szczotki PVA

Dodatkowa szczotka

Obrotowa szczotka PVC

System nawigacji

Smart Navigation

Żyroskop

Tak

Zasilane

< 29 V, SPS Basic

Pobór energii

< 150 W

Platforma

Dual drive, technologia Breezer

Przepływ wody

19 m3/h

Długość kabla zasilającego

18 m

System Anti-tangle swivel

Tak

Regulacja dyszy

Tak

Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)

39.1 x 46.9 x 26.8 cm

Waga

11 kg

Akcesoria do przechowywania

Wózek transportowy

Gwarancja

2 lata

Jeżeli nie wiesz, który z dostępnych w sklepie odkurzaczy będzie dla Ciebie najlepszą opcją skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie !

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.