Automatyczny zawór do filtra Badu EasyTronik

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200871a
  • Producent: Speck Pumpen

Automatyczny zawór do filtra Badu EasyTronic

- Badu EasyTronic to w pełni automatyczne urządzenie zaprogramowane fabrycznie na płukanie filtra co 7 dni, ustawia się jedynie czas płukania. W skład wchodzi 6-drogowy zawór oraz sterownik z silnikiem.

Automatyczny zawór do filtra Badu EasyTronic

Badu EasyTronic to w pełni automatyczne urządzenie zaprogramowane fabrycznie na płukanie filtra co 7 dni, ustawia się jedynie czas płukania. W skład wchodzi 6-drogowy zawór oraz sterownik z silnikiem. Dostępne są dwie wielkości zaworów: 1,5" i 2" (dostępne w opcjach).

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mailbiuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.