Automatyczny zawór do filtra Badu Pressuretronik

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200872

Automatyczny zawór do filtra Badu Pressuretronik

- Badu Pressuretronik to zawór służący do płukania filtra, który jest w pełni zautomatyzowany. Współpracuje ze skrzynkami sterującymi bądź bezpośrednio z pompą. Można go zamontować do każdego pracującego filtra. Posiada czujnik ciśnienia, który włącza dodatkowe płukanie kiedy wzrasta ciśnienie w filtrze.

Automatyczny zawór do filtra Badu Pressuretronic

Zawór Pressuretronik służy do płukania filtra, który jest w pełni zautomatyzowany. Współpracuje ze skrzynkami sterującymi bądź bezpośrednio z pompą. Można go zamontować do każdego pracującego filtra. Czas płukania powtórnego i zwrotnego filtra nastawia się poprzez cyfrowy programator czasowy. W jego skład wchodzi zawór sześciodrogowy i sterownik z silnikiem. Korpus  z tworzywa z przezroczystą pokrywą daje możliwość kontroli zegara. Posiada czujnik ciśnienia, który włącza dodatkowe płukanie kiedy wzrasta ciśnienie w filtrze. Dostępne są dwie wielkości zaworów: 1,5" i 2" (dostępne w opcjach).

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mailbiuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.