Automatyczny zawór płuczący

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200866

  • Historia ceny
  • Cena katalogowa: 5 816,14 zł
  • Rabat: -872,42 zł (15 %)
  • 4 943,72 zł
  • szt.

Automatyczny zawór płuczący

- Przystosowany do pracy z filtrem Batory oraz innych z zaworem bocznym. Podstawowe funkcje: filtracja, płukanie, płukanie wsteczne, recyrkulacja, opróżnianie i zamykanie filtra. Zasilanie: 230 VAC.

Automatyczny zawór płuczący

Najważniejszą funkcją automatycznego zaworu płuczącego jest oczyszczanie złoża filtracyjnego poprzez płukanie. Dodatkowymi funkcjami są: filtracja, płukanie wsteczne, recyrkulacja, opróżnianie oraz zamykanie filtra. Stworzony został do pracy z filtrem Batory, ale będzie także odpowiedni dla innych filtrów z zaworem bocznym. Zawór został wyposażony w dotykowy panel sterujący, dzięki czemu ustawianie jest bardzo proste. Na panelu jest także wskaźnik wykrywający usterki. Płukanie może odbywać się stale poprzez wcześniejsze ustawienie lub za pomocą czujnika ciśnieniowego. Zawór został przystosowany do podłączenia zaworu bezpieczeństwa w odpływie.

Do wyboru w opcjach: zawór 1 ½” oraz 2”

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mailbiuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.