Basen ORION 4 x 8 x 1,4 m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: orion109

Panelowy basen stalowy ORION

- doskonała alternatywa dla basenów poliestrowych i betonowych. Niskie koszty transportu, bez użycia dźwigów, szybki montaż (3 - 5 dni), solidny wytrzymały materiał (stalowa ściana o grubości 2 mm), minimalny zakres "prac betonowych" (ściany basenu osypywane są ziemią – nie suchym betonem). Te cechy zasadniczo wpływają na obniżenie ceny basenu. Jesteś zainteresowany ofertą? Zapytaj o szczegóły: tel. 881 550 777

 

Panelowy basen stalowy ORION

Orion to nowa generacja basenów produkowanych zgodnie z normą EN 10346 w Europie.
Nieckę basenu tworzą unikalne panele stalowe o grubości 2 mm pokryte specjalną podwójną warstwą galwaniczną cynku i aluminium 750/800 g/m2 + wyjątkowa, opatentowana warstwa magnezu o nazwie Spectron.
Daje to niebywałą odporność na korozję, dlatego panele te mają 30 lat gwarancji. Dzięki najnowocześniejszej, w pełni zautomatyzowanej technice wytwarzania, opracowanej we współpracy z wiodącym producentem rozwiązań dla linii lotniczych, powstaje panel
dwukrotnie silniejszy i trwalszy niż uzyskany tradycyjną metodą. Warstwa Spectron działa jak pancerz ochronny i zabezpiecza z każdej strony strukturę panelu przed działaniem soli, procesu utleniania i agresywnych chemikaliów 
takich jak chlorki i związki amoniaku.Panel stalowy jest nią pokrywany w procesie kilkukrotnej kąpieli w gorącym roztworze. Panele przechodzą rygorystyczne testy, zgodnie z normami ISSO 3497, EN2808, EN 9227 i EN ISSO ISSO 4628.
Zaletą basenu ORION jest też samonośna konstrukcja, dzięki której po montażu basen osypywany jest wyłącznie ziemią pozostałą z wykopu. Poszczególne panele stawiane są na przygotowanym betonowym podłożu, mocowane są do niego kotwami i skręcane ze sobą śrubami. Całość tworzy stabilną konstrukcją gotową do wykończenia.
Wnętrze basenu wyłożone jest folią 0,75mm w postaci gotowego wkładu lub folią o grubości 1,5 mm zgrzewaną na miejscu w basenie. Folie montowane w basenie ORION nie wymagają podkładu z włókniny na ściany.
Panelowy basen stalowy ORION to niedroga alternatywa dla basenów o konstrukcji post-ocynkowanej, ze stali nierdzewnej i poliestrowej. Basen ORION można w dowolnym momencie łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Baseny ORION
oferowane są w kilku wersjach wyposażenia i prostokątnych wymiarach, jako kompletne zestawy do montażu, w skład których wchodzą: panele o wys.1,4m,skimmer,dysze,pompa,filtr z zaworem i piaskiem, folia niebieska
0,75mm, drabina 3-stop. Warto domówić zestaw rynien montowanych do ściany basenu, dzięki którym bez problemu położy się kamienie brzegowe. Pozostałe elementy wyposażenia można domówić osobno.

 

Kompletny basen dostarczany ze wszystkimi potrzebnymi elementami wyposażenia o ekonomicznej głębokości 140 cm, pozwalającej czerpać taką samą przyjemność z użytkowania jak przy głęb.1,5m i dającej niższe koszty utrzymania.
Basen można zmodyfikować do tradycyjnej głębokości 150 cm za pomocą dodatkowego panelu.
W wersji wyposażenia standard oferowany jest miniskimmer i filtr Saturn z pompą, drabina 3-stop. folia Alkorplan w kolorze niebieskim 0,75 mm.

Podwyższenie panelu
System podwyższenia panelu został opracowany zgodnie z koncepcją modułową. W połączeniu ze standardowymi panelami, oferuje możliwość tworzenia różnej wysokości ściany basenu. Ich stosowanie ułatwia montaż i pozwala na bardziej precyzyjne wyrównywanie paneli. Dostępne są panele podwyższające ściany basenu o 0,1 m lub 0,2 m.

Dostępne wymiary basenu "standard":
3x6x1,4 
3x7x1,4
4x7x1,4
4x8x1,4
Inne wymiary basenu na zapytanie.

Potrzebujesz więcej informacji ? Jesteś zainteresowany basenem w atrakcyjnej cenie? 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.