Basen z rynną przelewową i jacuzzi

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: basen_1

Basen wewnętrzny z rynną przelewową

Basen wewnętrzny o wymiarach 3,5m x 9,5m x 1,5m (ok. 50m3). Jest to basen przelewowy, którego rynna znajduje się tylko przy jednej ze ścian basenu. Rynna została przykryta eleganckimi i stylowymi kratkami MODULARTEM w kolorze Gres Stone White, a obrzeża basenu pokrywają płytki tego samego producenta w kolorze Gres Felix Black. Cały basen utrzymany jest w stonowanej tonacji i w współgrających ze sobą kolorach szarości i bieli.

Betonowa niecka z półkami do siadania została pokryta folią Alkorplan Touch Prestige, która imituje skałę wulkaniczną. W basenie została zamontowana 2-częściowa drabinka Astral Pool, a basen przykrywa biała roleta podwodna PCV. Basen oświetlają 3 lampy LED dające białe światło.

Dodatkowo w basenie zamontowano atrakcje wodne do przyjemniejszego spędzania czasu w wodzie. Są nimi mini wylewka Hugo Lahme oraz silny przeciwprąd Tajfun Duo z pompą o mocy 2,6kW i wydajności aż 63m3/h.

Sercem tego basenu jest pompa Speck Pumpen BADU PRIME 20 o mocy 1,4kW i przepływie 20m3/h. Pompa wtłacza wodę do basenu poprzez 6 dysz dennych.

Za filtrację odpowiada filtr TEBAS BATORY II z zaworem słupowym. 

Sterowaniem całego basenu i dozowaniem chemii basenowej zarządza stacja pomiarowo regulacyjna BAYROL POOLMANAGER.

Wodę w basenie podgrzewana jest poprzez wymiennik ciepła Secespol podłączony do pompy ciepła.

Dodatkowo w hali basenowej znajduje się wanna SPA Touch od firmy Aquavia SPA. Wanna Spa wyposażona jest między innymi w 42 dysze do hydromasażu, 3 lampy LED RGB oraz system oczyszczania wody za pomocą ozonu. 

 

Galeria:

 

 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.