BAYROL BORDNET GEL 10kg

 • Cena katalogowa: 248,85 zł
 • Rabat: -49,77 zł (20 %)
 • 199,08 zł
 • szt.

BAYROL BORDNET GEL

- wysoce skoncentrowany, zasadowy środek w postaci żelu przeznaczony do czyszczenia lini wodnej i obrzeży basenów. Usuwa bardzo łatwo tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Posiada dużą lepkość, dzięki czemu jest szczególnie skuteczny i polecany do czyszczenia pionowych ścian basenó. Dziła łagodnie na czyszczone materiały. Opakowanie: kanister 10 l 

CZYSZCZENIE LINI WODNEJ BASENU

BAYROL BORDNET GEL

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU I DZIAŁANIE
Bordnet Gel jest gotowym do bezpośredniego użycia żelem (bez rozcieńczania) i zawiera wodorotlenek potasu, anionowe substancje powierzchniowo-czynne oraz substancje pomocnicze (zapachowe i zagęszczające).

Bordnet Gel to wysoce skoncentrowany, zasadowy środek w postaci żelu przeznaczony do czyszczenia lini wodnej i obrzeży basenów. Posiada dużą lepkość, dzięki czemu jest szczególnie skuteczny i polecany do czyszczenia pionowych ścian basenów. Preparat posiada dużą zdolność rozpuszczania starych osadów brudu, tłuszczu i mydła ułatwiając czyszczenie zaniedbanych basenów. Działa łagodnie na czyszczone powierzchnie i można go stosować do wszystkich rodzajów okładzin basenów (ceramika, folia, tworzywa sztuczne i stal nierdzewna). Jest biologicznie degradowany. vimaro.pl

Nierozcieńczony żel nanieść za pomocą szmatki, gąbki lub szczotki na zanieczyszczone powierzchnie i pozostawić na 5 minut. Większe zanieczyszczenia można usunąć przez pocieranie. Po zakończeniu czyszczenia powierzchnię spłukać wodą.

Opakowanie: kanister 10 l 

Zagrożenia (R)

Nie dotyczy.

Sposób prawidłowego postępowania (S)

 • S 2 – chronić przed dziećmi.
 • S24/25 – Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.

Postępowanie w przypadku pożaru

 • Zalecane środki gaśnicze - preparat niepalny. Stosować środki gaśnicze odpowiednie do materiałów magazynowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.
 • Nieodpowiednie środki gaśnicze - nie określa się
 • Specjalne wyposażenie ochronne strażaków - wyposażenie strażaków dostosować do lokalnych warunków akcji gaśniczej, zalecane jest pełne wyposażenie bojowe z aparatami oddechowymi.
 • Inne informacje - pojemniki w strefie zagrożonej chłodzić wodą.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?
Jesteś zainteresowany uslugą wyczyszczenia Twojego basenu?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

WAŻNE WSKAZÓWKI

 • Przed czyszczeniem zaleca się obniżyć poziom wody w basenie.
 • Bordnet Gel nie nadaje się do czyszczenia materiałów nieodpornych na zasady jak aluminium, powierzchnie malowane itp.
 • Stare osady kamienia można usunąć za pomocą Decalcit Super.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.