BAYROL Clarifier 1l

5595300
Producent: BAYROL
szt.
50,85 zł

BAYROL Clarifier 1l

Za pomocą Clarifier można szybko usunąć zmętnienie wody w basenach. wyposażonych w filtry dowolnego typu. Preparat jest szczególnie zalecany do niewielkich basenów, wanien SPA oraz do filtrów kartuszowych. Rozpuszczający się w wodzie koagulant powoduje powstawanie przed filtrem kłaczków, które pochłaniają najdrobniejsze zanieczyszczenia powodujące zmętnienie lub zabarwienie wody. Kłaczki z zanieczyszczeniami osiadają na filtrze. Dzięki temu woda w basenie staje się krystalicznie i higienicznie czysta. Efekt koagulacji jest szczególnie widoczny przy używaniu mniej skutecznego od chloru dezynfektanta jakim jest aktywny tlen. Clarifier jest gotowym do użycia skoncentrowanym koagulantem w płynie.

Sposób użycia:

  • Dozowanie cotygodniowe - raz w tygodniu dozować 10 ml preparatu na 1 m3 wody w obiegu. Nierozcieńczony Clarifier wlać do wanny SPA przy włączonej pompie obiegowej. Po dozowaniu filtrowanie wody powinno być kontynuowane przez co najmniej 2 godziny.
  • Przy mętnej wodzie - jeśli po 36 godzinach woda nadal pozostaje mętna dozowanie należy powtórzyć. W razie utrzymującego się zmętnienia wody należy przeprowadzić chlorowanie szokowe za pomocą preparatów Chloriklar lub Chlorifix.

 

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl