BWT BENAMIN SND 30kg

BWT BENAMIN SND

- przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia, usuwania osadów z kamienia, wszelkich zanieczyszczeń z dna i ścian basenu, powierzchni przybasenia, jak również armatury, kabin prysznicowych i mat podłogowych. Jako rozwtów stosowany również do czyszczenia sond. Opakowanie 30l

BWT BENAMIN SND 30 kg

Kwaśny preparat do czyszczenia urzadzeń sanitarnych i basenowych

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Benamin SND jest koncentratem czyszczącym i dezynfekującym o odczynie kwaśnym. Zawiera kwasy organiczne, substancje aktywne, środki zapachowe oraz dezynfekcyjne. Nie zawiera chloru. Własności: różowa ciecz o słodkawym zapachu.

DZIAŁANIE
Benamin SND jest przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia, usuwania osadów z kamienia, wszelkich zanieczyszczeń z dna i ścian basenu, powierzchni przybasenia, jak również armatury, kabin prysznicowych i mat podłogowych. Jest to środek także dezynfekujący, jednak nie zastępujący chloru.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE
Benamin SND może być stosowany na pływalniach oraz w łazienkach, toaletach i innych miejscach wymagających utrzymania czystości. Roztwór lub koncentrat należy nanosić na czyszczone powierzchnie za pomocą ścierki lub gąbki. Po upływie krótkiego czasu reakcji można usuwać zanieczyszczenia z powierzchni zabrudzonej i spłukać wodą. Do codziennego czyszczenia wystarcza najczęściej rozcieńczenie w stosunku 1:40 (0,25l rozcieńczona w 10l wody).
Przy stosowaniu spryskiwaczy stosować środek nierozcieńczony lub w stosunku 1:30 (0,3l SND na 10l wody) nie wolno dozować SND w dużych ilościach do basenu. Szczególnie uporczywe zabrudzenia i twarde osady polać nierozcieńczonym środkiem, pozostawić na 5 minut, powtórnie przemyć SND, spłukać wodą. Benamin SND nie zawiera chloru (nie pozostawia białych plam), pieni się jednakże w ograniczonym zakresie, dlatego nie powinien przedostawać się do wody basenowej w większych ilościach. Przy czyszczeniu brzegów basenu obniżyć lustro wody o 15 cm.
PREPARAT MOŻE BYĆ STOSOWANY DO CZYSZCZENIA SOND AUTOAMTYCZNYCH STACJI DOZUJĄCYCH. (zanurzyć sondy na ok. 2 minuty w roztworze, a następnie spáukując wodą)

PRZECHOWYWANIE
Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych. Preparat należy chronić przed mrozem.

OPAKOWANIE
Pojemnik 10 kg

Kanister 30 kg

Atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Czas realizacji: 5-10 dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

WSKAZÓWKI:
• ciepła woda wzmaga działanie BENAMIN SND 
• można stosować wyłącznie na powierzchnie odporne na działanie kwasów
• nie nadaje się do czyszczenia aluminium, emalii i płytek nie odpornych na działanie kwasów
• nigdy nie przelewać do innych opakowań
• bez zezwolenia odnośnych władz nie wylewać do wód gruntowych, jezior, stawów, kolektorów i kanalizacji
• wyposażenie myć wodą pitną
• nie przechowywać razem z żywnością, paszą dla zwierząt i napojami
• 100g produktu zawiera 0,95g Alkyldimethylbenzylammoniumchlorid
• podczas pracy nosić odpowiednie ubranie ochronne, rękawice i okulary / maskę

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.