BWT RONDOPHOS PIK 11 - 10 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 18040-bwt
  • Producent: BWT - Best Water Technology
  • 802,58 zł
  • szt.

BWT RONDOPHOS PIK 11

- preparat przeznaczony do wiązania tlenu i obniżania zasadowości w instalacjach wody grzewczej. PIK 11 ma działanie antyosadowe i chroni instalację przed korozją. Opakowanie 10 kg.

Preparaty chemiczne do systemów wody ciepłej, gorącej i pary.

BWT RONDOPHOS PIK 11

ZASTOSOWANIE:
Środek przeznaczony do wiązania tlenu i obniżania zasadowości celem korekcji wody w przypadku wody ciepłej i gorącej w instalacjach wody grzewczej. Środek ten chroni przed zakłóceniami w funkcjonowaniu i szkodami wywołanymi przez osady powstające w ciepłej wodzie (kamień kotłowy) i/lub korozję.  vimaro.pl
Rondophos PIK 11 stosować można również do korekcji wody zasilającej kocioł po zmiękczaniu, której pojemność kwasowa wynosi do pH 4,3 wody surowej ponad 3,5 mol/m3

Chcesz nawiązać stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach?
Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mailbiuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.