BWT RONDOPHOS PIK 40 - 10 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 18043-bwt
  • Producent: BWT - Best Water Technology
  • 481,55 zł
  • szt.

BWT RONDOPHOS PIK 40

Inhibitor twardości i korozji wody kotłowej. Podwyższa zasadowość wody w celu korekcji właściwości wody. Przeznaczony do stosowania w instalacjach wody ciepłej i gorącej, instalacjach grzewczych oraz w kotłach parowych. Może być stosowany również do korekcji wody uprzednio zmiękczonej, zasilającej kocioł. Opakowanie 10 kg.

Preparaty chemiczne do systemów wody ciepłej, gorącej i pary.

BWT RONDOPHOS PIK 40

ZASTOSOWANIE:
Preparat przeznaczony jest do podwyższania zasadowości celem korekcji właściwości wody w przypadku wody ciepłej i gorącej w instalacjach wody grzewczej oraz w kotłach parowych. Dozwanie preparatu chroni instalacjęprzed zakłóceniami w funkcjonowaniu i szkodami wywołanymi przez osady powstające w ciepłej wodzie (kamień kotłowy) i/lub korozję. RONDOPHOS PIK 40 można stosowć również do korekcji wody zasilającej kocioł po zmiękczaniu, której pojemność kwasowa wynosi do pH 4,3 wody surowej ponad 3,5 mol/m3

Chcesz nawiązać stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach?
Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.