BWT RONDOPHOS PIK 50 - 10 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 18045-bwt
  • Producent: BWT - Best Water Technology
  • 658,11 zł
  • szt.

BWT RONDOPHOS PIK 50

Preparat podnoszący odczyn pH i wiążący twardość resztkową. Stosowany w celu ochrony obiegów wody ciepłej, gorącej i obiegów pary. Opakowanie 10 kg.

Preparaty chemiczne do systemów wody ciepłej, gorącej i pary.

BWT RONDOPHOS PIK 50

ZASTOSOWANIE:
Preparat przeznaczony do obniżania zasadowości celem korekcji właściwości wody w instalacjach grzewczych  z ciepłą i gorącą wodą oraz w kotłach parowych. Dozowanie preparatu chroni przed zakłóceniami w funkcjonowaniu i szkodami wywołanymi przez osady powstające w ciepłej wodzie (kamień kotłowy) i/lub korozję.
Rondophos PIK 50 stosować również można do korekcji wody zasilającej kocioł po zmiękczaniu, której pojemność kwasowa wynosi do pH 4,3 wody surowej  ponad 3,5 mol/m3
Kontakt:
tel. 604 551 268
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.