Filtr basenowy CARIBIC SSB 900 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 119930-ssb900
  • Producent: KRIPSOL

Filtr piaskowy CARIBIC STANDARD 900 mm - basen do 110m3

- wysokiej klasy filtr piaskowy, wykonany z poliestru z dużym udziałem włókna szklanego. Dno krzyżowe, złoże 100 cm. Przeznaczony do basenu o kubaturze do 110 m3. Filtr wyposażony w zawór 6-drogowy 2", pokrywę, manometr, przyłącza zaworu, odpowietrznik. Filtrmoże pracować z wodą słoną. Gwarancja 24 miesiące.

Filtr piaskowy CARIBIC 640 mm do basenu o kubaturze max. 110 m3

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY! 

Zamiennie polecamy sprawdzone filtry Tebas SYRIUS. 

- wysokiej klasy filtr piaskowy, wykonany z poliestru z dużym udziałem włókna szklanego. Filtr może pracować z wodą słoną. Polecany jest do basenów w hali. Wysokość warstwy piasku wynosi 100 cm, dzięki czemu uzyskuje się głębokie filtrowanie. Zaletą jest możliwość użycia warstwy hydroantracytu. Warstwa ta wiąże związki zapachowe. Wymiana piasku co 2-3 lata. Filtr w wyposażeniu posiada: dno krzyżowe, zawór 6-drogowy 2 calowy z gwintami wewnętrznymi, pokrywę, manometr, przyłącza zaworu, odpowietrznik. Filtr może być montowany przy basenach z wodą słoną. Ciśnienie pracy wynosi 0,5-1,6 kg/cm2. Maksymalne ciśnienie 2,0 kg/cm2.
Każdy filtr po wyprodukowaniu jest sprawdzany pod ciśnieniem testowym 3,0 kg/cm2. Przed montażem należy dokręcić elementy wewnątrz zbiornika.

  • Średnica filtra: 900 mm
  • Powierzchnia filtracyjna: 0,63 m2
  • Ilość piasku: 850 kg
  • kubatura basenu: max. 110 m3
  • Zawór: 6 -drogowy, 2"

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY! 

Zamiennie polecamy sprawdzone filtry Tebas SYRIUS. 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.