Filtr SANDY 300 mm + pompa basenowa Aqua Plus 6m3/h

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00505-zestaw
  • Producent: ---

Filtr piaskowy SANDY 300 mm + pompa Tebas Aqua Plus 6m3/h

- zestaw filtracyjny do niewielkich basenów o kubaturze do 20 m3. Zestaw wyposażony w solidną pompę o wydajności 6m3/h. Zbiornik wykonany z polietylenu jako jeden "odlew". W komplecie podstawa filtra i pompy, zawór 4-drogowy, wyjścia na wąż 38 mm. Filtr nie jest przystosowany do pracy z wodą słona. 

Filtr piaskowy SANDY 300 mm + pompa 6m3/h

- zestaw filtracyjny do niewielkich basenów o kubaturze do 20 m3. Zestaw wyposażony w solidną pompę o wydajności 6m3/h - Tabs Aqua Plus. W komplecie podstawa filtra i pompy, zawór 4-drogowy, wyjścia na wąż 38 mm. Filtr nie jest przystosowany do pracy z wodą słona. Zaleca się wymianę piasku co 1-2 lata. Filtry te powinno montować się zasadniczo przy basenie.

Szczegółowa charakterystyka pompy:

TEBAS AQUA PLUS 6 m3/h - moc 0,25 kW, 230 V


Opis filtra:

- zbiornik filtra wykonany jest z polietylenu, jako jeden „odlew”. W komplecie podstawa, na której montuje się pompę i zbiornik filtra. Prosta konstrukcja gwarantuje pracę przez długie lata. Zbiornik filtra umieszczony jest na estetycznej podstawie, dzięki czemu zestaw filtra z pompą łatwo ustawić na posadzce i praca urządzenia przebiega właściwie. Zaleca się wymiana piasku co 1-2 lata. Filtr piaskowy SANDY idealnie nadaje się również do niewielkich basenów ogrodowych stelażowych czy dmuchanych. Warto zastąpić filtr kartuszowy porządnym zestawem filtracyjnym. Różnica w filtrowaniu jest kolosalna. Filtr piaskowy jest zdecydowanie bardziej skuteczny i dodatkowo daje możliwość stosowania koagulantów. Efekt - krystalicznie czysta woda.
  • Średnica filtra: 300 mm
  • Powierzchnia filtracyjna: 0,07 m2
  • Ilość piasku: 25 kg
  • Maksymalna kubatura basenu: 20 m2
  • Wyjścia na wąż 38 mm

 

Średnica w mm Powierzchnia filtracyjna Ilość piasku kg Maks. kubatura basenu
300 0,07 25 20
380 0,11 40 28
430 0,15 55 36

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.