Filtr SANDY 430 mm + pompa basenowa 8m3/h

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00481
  • Producent: ---

Zestaw filtracyjny: SANDY 430 mm + pompa basenowa 8m3/h

- zestaw filtracyjny do niewielkich basenów o kubaturze do 36 m3. Zestaw wyposażony w solidną pompę o wydajności 8m3/h. Do wyboru pompy 3 producentów. Zbiornik wykonany z polietylenu jako jeden "odlew". W komplecie podstawa filtra i pompy, zawór 4-drogowy, wyjścia na wąż 38 mm. Filtr nie jest przystosowany do pracy z wodą słona. 

Filtr piaskowy SANDY 430 mm + pompa basenowa 8m3/h

- zestaw filtracyjny do niewielkich basenów o kubaturze do 36 m3. Zestaw wyposażony w solidną pompę o wydajności 8 m3/h. Do wyboru pompy 3 producentów. Zbiornik wykonany z polietylenu jako jeden "odlew". W komplecie podstawa filtra i pompy, zawór 4-drogowy, wyjścia na wąż 38 mm. Filtr nie jest przystosowany do pracy z wodą słona. Zaleca się wymianę piasku co 1-2 lata. Filtry te powinno montować się zasadniczo przy basenie.

Charakterystyka pompy:

Pompa Speck Badu Magic 8m3/h - Moc: 0,40 kW, napięcie 230 V i 50Hz
Pompa Tebas Aqua Plus 8m3/h - Moc: 0,40 kW, napięcie 230 V i 50Hz

Opis filtra:
Filtr piaskowy SANDY 430 - basen do 36 m3

- zbiornik filtra wykonany jest z polietylenu, jako jeden „odlew”. W komplecie podstawa, na której montuje się pompę i zbiornik filtra. Prosta konstrukcja gwarantuje pracę przez długie lata. Zbiornik filtra umieszczony jest na estetycznej podstawie, dzięki czemu zestaw filtra z pompą łatwo ustawić na posadzce i praca urządzenia przebiega właściwie. Zaleca się wymiana piasku co 1-2 lata.

Filtr piaskowy SANDY idealnie nadaje się również do niewielkich basenów ogrodowych stelażowych czy dmuchanych. Warto zastąpić filtr kartuszowy porządnym zestawem filtracyjnym. Różnica w filtrowaniu jest kolosalna. Filtr piaskowy jest zdecydowanie bardziej skuteczny i dodatkowo daje możliwość stosowania koagulantów. Efekt - krystalicznie czysta woda.

  • Średnica filtra: 430 mm
  • Powierzchnia filtracyjna: 0,15 m2
  • Ilość piasku: 55 kg
  • Maksymalna kubatura basenu: 36 m2
  • Wyjścia na wąż 38 mm

Filtr może być zestawiony z dowolną pompą, o wydajności dedykowanej do danej średnicy.

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.