Dimension One Spas

Dimension One Spas

Firma Dimension One Spas została założona przez Boba Hallama w roku 1977 i w ciągu 30 lat stała się jednym z wiodących światowych producentów wanien spa do hydromasażu i systemów fitnessu wodnego

W ciągu niespełna 10 lat, firma stała się jednym z kluczowych graczy w branży produkcji wanien spa, co pociągnęło za sobą konieczność budowy nowoczesnej fabryki o powierzchni około 40  000 m2 oraz siedziby firmy. Produkty D1 wyróżniają się na tle całej branży wanien spa innowacyjnością, designem, a także unikalnym charakterem.

Dążenie do doskonałości przyświeca na co dzieńpracy ekip Dimension One Spas, w wyniku czego marka jest ciągle na szczycie osiągnięć technologicznych i proponuje swoim klientom gamę wanien spa o prawdopodobnie najlepszych na świecie parametrach.

D1 w 2012 roku świętowało swoje 35 urodziny! 35 lat pasji dedykowanej poszukiwaniu doskonałości i innowacji. W zakresie wanien i basenów spa sprzedawanych na rynku międzynarodowym, firma D1 posiada aktualnie ponad 50 patentów.

Firma szanuje środowisko. Dla swych wanien proponuje zawsze rozwiązania najbardziej ekologiczne.

Produkcja wanien D1 pozostaje w zgodzie z normami bezpieczeństwa i najbardziej surowymi normami związanymi z jakością. Dzięki temu, firma Dimension One Spas otrzymała wiele europejskich certyfikatów takich jak TUV/GS oraz CE. Certyfikacja ISO 9001 potwierdza wydajność systemu zarządzania jakością.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna