Rolka zwijająca MEGA

  • Cena katalogowa: 1 793,01 zł
  • Rabat: -179,30 zł (10 %)
  • 1 613,71 zł
  • szt.

Rolka zwijająca MEGA. 

Ręczna rolka zwijająca firmy MEGA ułatwiająca codzienne zwijanie i rozwijanie solarycznych przykryć basenowych. Dzięki antypoślizgowym elementom oraz wzmocnionej konstrukcji idealnie nadaje się do basenów zewnętrznych. Regulowana szerokość rolki pozwala dopasować ją do praktycznie każdego basenu.

Rolka zwijająca MEGA. 

Ręczna rolka zwijająca firmy MEGA ułatwiająca codzienne zwijanie i rozwijanie solarycznych przykryć basenowych. Wersja Deluxe wyposażona jest w wzmocnione koło obrotowe oraz rolkę. Dopasowany uchwyt jest pokryty grubą warstwą antypoślizgowego materiału co pomaga w zwijaniu folii podczas kiedy rolka jest mokra. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają poruszaniu się rolki nawet na śliskiej powierzchni.

Rolkę można bez problemu dopasować do szerokości basenu. Regulacja możliwa jest od 3 do 6,5 metra. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.