Nordic Hot Tubs

Nordic Hot Tubs

Wanny Nordic Hot Tubs wyróżniają się najwyższej klasy konstrukcją i budową. Unikalne, testowane w ekstremalnych temperaturach wnętrze, jest tak wytrzymałe, że posiada dożywotnią gwarancję. Jest wykonana z solidnych materiałów, grzałki ze stali nierdzewnej, filtra ładowanego od góry, znacznej izolacji i ręcznie wykonana z żywotnika, który może pozostać naturalny lub barwiony na dowolny kolor. Każda wanna Nordic Hot Tubs z hydromasażem jest dokładnie przetestowana. Dodatki funkcjonalne i dekoracyjne zwiększenia inwestycji wanna z hydromasażem. Dodatkowe funkcje i akcesiora dekoracyjne podnoszą poziom Twojej inwestycji.
Nordic wanna SPA minibasen Bella

Nordic wanna SPA minibasen Bella

Nordic wanna SPA minibasen Bella Wanna z hydromasażem o działaniu leczniczym i relaksacyjnym dla 1-2 osób

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.