Chemia basenowa

Chemia basenowa

Czystość wody jest kwestią, która nie powinna podlegać żadnej wątpliwości. W tym przypadku chodzi nie tylko o komfort i przyjemność pływania, ale również o nasze zdrowie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się chemia basenowa, która pod względem skuteczności nie ma sobie równych. Prezentowane specyfiki przeciwdziałają powstawaniu glonów, uzdatniają wodę, a ponadto gwarantują odpowiedni poziom kwasowości – czyli pH. Znajdziecie tutaj produkty do dezynfekcji na bazie chloru oraz aktywnego tlenu. Ponadto przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi pomiarowych, dzięki którym można sprawdzić czystość akwenu. Warto również zwrócić uwagę na produkty do zabezpieczenia zbiornika wodnego w trakcie zimy. Jak sami widzicie, oferowana przez nas chemia basenowa obejmuje szeroki wybór preparatów. Dzięki temu będziecie mogli kompleksowo zabezpieczyć swój akwen przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. A to wszystko za naprawdę atrakcyjną cenę.

Oferujemy niewygórowaną cenę produktów przy ich równoczesnej najwyższej jakości.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.