Sterowniki basenowe

Sterowniki basenowe

W tej kategorii produktów przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór urządzeń do sprawnego zarządzania przydomowym akwenem. Oferujemy sterowniki basenowe, które pozwalają na regulowanie temperatury i poziomu wody, ustawianie czasu pracy filtra, włączanie oświetlenia oraz wiele innych funkcji. To wszystko sprawia, że za pomocą kilku przycisków można w pełni kontrolować stan naszego akwenu i dopasować go do swoich potrzeb. Dodatkowo urządzenia marki BAYROL pozwalają na synchronizację Wi-Fi z komputerem, smartfonem lub tabletem – dzięki czemu ich obsługa jest jeszcze prostsza. Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór sterowników basenowych, co pozwala na dopasowanie urządzenia do rozmiarów swojej pływalni. Niezależnie jednak, na który model się zdecydujecie, możecie być pewni niezawodnego działania oraz pełnego sprawdzenia się w swojej roli. W razie pytań lub wątpliwości zawsze możecie skorzystać z porad naszych pracowników.

Oferujemy niewygórowaną cenę produktów przy ich równoczesnej najwyższej jakości.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.