Lampa basenowa EURO 300 W, 6000 lm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 24400-N
  • Producent: TEBAS

Lampa do basenu 12V, 300 W, 6000 lm

- wykonana z mocnego tworzywa, przystosowana do montażu w basenach foliowych i płytkowych. Bardzo popularny, standardowy model lampy montowanej na bardzo wielu basenach w Polsce i nie tylko. Lampa posiada opcję bezproblemowej wymiany żarówki 300 W na żarówkę LED 15 W lub 20 W.

LAMPA BASENOWA EURO 12V, 300 W, 6000 lm

- wykonana z mocnego tworzywa, przystosowana do montażu w basenach foliowych i płytkowych. Bardzo popularny, standardowy model lampy montowanej na bardzo wielu basenach w Polsce i nie tylko. Lampa posiada opcję bezproblemowej wymiany żarówki 300 W na żarówkę LED 15 W lub 20 W.
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do zamonowania lampy w basenie: puszkę, uszczelki, śruby, żarówkę i przewód zasilający.
Lampa została tak zaprojektowana, aby można ją było całkowicie zanurzyć w słodkiej wodzie basenu. Jest to urządzenie elektryczne z III klasą bezpieczeństwa i bardzo niskim napięciem bezpiecznym (12V prądu przemiennego). Lampa posiada stopień bezpieczeństwa IPX8 (zabezpieczenie przed wnikaniem kurzu, elementów stałych i wilgoci) przy nominalnej głębokości zanurzenia wynoszącej 2 m. Lampa ta spełnia międzynarodowe normy bezpieczeństwa dla oświetlenia, a w szczególności dotyczy to normy EN 60598-2-18.
Zaleca się zainstalowanie lampy 300 W na każde 25 lub 35m2 powierzchni wody. Przy szczególnie głębokich basenach potrzebna będzie lampa 300 W na każde 30 lub 40m3 objętości wody. vimaro.pl

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?
Chcesz wymienić żarówkę 300 W na ekonomiczniejszą i trwalszą żarówkę LED?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

WSKAZÓWKI

  • Lampa nie może być instalowana w położeniu pionowym, gdzie część świecąca skierowana będzie w dół.
  • Lampy nie mogą powodować oślepiania, światło musi być skierowane w kierunku przeciwnym do mieszkania czy też innego pola widzenia.
  • Przy zastosowaniu oświetlenia w basenach sportowych i treningowych, należy przymocować lampy na bocznych ścianach.
  • Wymiana żarówki nie może powodować konieczności opróżniania basenu z wody, lampę zamontować przy górnej krawędzi basenu.
  • Żarówka np. LED 20W 2400 lm jest trwalsza, pobiera bardzo mało energii elektrycznej i doskonale oświetla basen.
  • Polecamy wymianę żarówki 300 W na żarówkę LED.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.