Lampa basenowa EURO LED Diamond PLUS (światło RGB)

  • Cena katalogowa: 1 571,79 zł
  • Rabat: -110,03 zł (7 %)
  • 1 461,76 zł
  • szt.

Lampa do basenu EURO z żarówką LED Diamond Plus RGB

- wykonana z mocnego tworzywa, przystosowana do montażu w basenach foliowych, płytkowych, stalowych, poliestrowych. Bardzo popularny, standardowy model lampy montowanej na bardzo wielu basenach w Polsce i nie tylko. Lampa posiada żarówkę LED Diamond Plus RGB 1150lm, 40W.

LAMPA BASENOWA EURO z żarówką Diamond Plus RGB

- wykonana z mocnego tworzywa, przystosowana do montażu w basenach foliowych, płytkowych, stalowych oraz poliestrowych. Bardzo popularny, standardowy model lampy montowanej na bardzo wielu basenach w Polsce i nie tylko. Lampa posiada żarówkę LED Diamond Plus RGB 1150lm, 40W.
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do zamontowania lampy w basenie: puszkę, uszczelki, śruby, żarówkę i przewód zasilający.
Lampa została tak zaprojektowana, aby można ją było całkowicie zanurzyć w słodkiej wodzie basenu. Jest to urządzenie elektryczne z III klasą bezpieczeństwa i bardzo niskim napięciem bezpiecznym (12V prądu przemiennego). Lampa posiada stopień bezpieczeństwa IPX8 (zabezpieczenie przed wnikaniem kurzu, elementów stałych i wilgoci) przy nominalnej głębokości zanurzenia wynoszącej 2 m. Lampa ta spełnia międzynarodowe normy bezpieczeństwa dla oświetlenia, a w szczególności dotyczy to normy EN 60598-2-18.
Do prawidłowego działania żarówek potrzebny jest właściwy transformator oraz modulator do zmiany kolorów oświetlenia. Spójrz w akcesoria.
 
ma
ro.pl

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

WSKAZÓWKI

  • Lampa nie może być instalowana w położeniu pionowym, gdzie część świecąca skierowana będzie w dół.
  • Lampy nie mogą powodować oślepiania, światło musi być skierowane w kierunku przeciwnym do mieszkania czy też innego pola widzenia.
  • Przy zastosowaniu oświetlenia w basenach sportowych i treningowych, należy przymocować lampy na bocznych ścianach.
  • Wymiana żarówki nie może powodować konieczności opróżniania basenu z wody, lampę zamontować przy górnej krawędzi basenu.
  • Żarówka np. LED 20W 2400 lm jest trwalsza, pobiera bardzo mało energii elektrycznej i doskonale oświetla basen.
  • Polecamy wymianę żarówki 300 W na żarówkę LED.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.