Masaż Tender 70m3/h z pompą Saturn Jet

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 40068
  • Producent: TEBAS
  • Cena katalogowa: 4 966,40 zł
  • Rabat: -744,96 zł (15 %)
  • 4 221,44 zł
  • szt.

Masaż Tander z pompą Saturn Jet 70m3/h, 2,2kW, 230V lub 400V

Przednia pokrywa masażu została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, a jej niepowtarzalny design i atrakcyjna forma przyciągnie wzrok osób z niej korzystających. 

Masaż Tander z pompą Saturn Jet 70m3/h, 2,2kW, 230V lub 400V

Przednia pokrywa masażu została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, a jej niepowtarzalny design i atrakcyjna forma przyciągnie wzrok osób z niej korzystających. W panelu przednim zamontowany został włącznik pneumatyczny do aktywowania pracy pompy, regulacja dopływu powietrza do kąpieli z bąbelkami oraz dysza regulująca siłę wypływu wody. Te wszystkie funkcje są obsługiwane bezpośrednio z basenu. 

 

Urządzenie nadaję się idealnie do każdego rodzaju basenu, a kołnierz z uszczelkami do basenów wyłożonych folią jest zawsze dołączony do zestawu. 

 

Oferowany przez nas zestaw zawiera:

  1. Pompę z obudową z tworzywa Saturn Jet 70m3/h, 2,2kW 230 lub 400V
  2. Masaż Tender 
  3. Sterownik pneumatyczny 

Do zestawu należy dokupić rury zgodnie z potrzebami i zestaw złączek. 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.