Piasek kwarcowy do filtrów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00001
  • Producent: TEBAS

  • Historia ceny
  • 58,19 zł
  • szt.

Złoże filtracyjne do filtrów piaskowych

- specjalnie przygotowany piasek kwarcowy do filtrowania wody basenowej. Czystość wg normy DIN. Dostarczany w zgrzewanych termicznie workach 25 kg.

Złoże filtracyjne

Piasek kwarcowy 25 kg

Specjalnie przygotowany piasek kwarcowy do filtrowania wody basenowej. Czystość wg normy DIN.
W zależności od rodzaju i wielkości filtra stosuje się różne gradacje piasku. Np 2 lub 3 gradacje w jednym filtrze. Stosowany również z hydroantracytem, jeżeli filtr piaskowy jest do tego przystosowany. vimaro.pl
Filtracja wody w basenie oparta na filtrach piaskowch jest ekonomiczną i jedną z najskuteczniejszych metod. Właściwa praca filtra zależy od właściwego piasku

Piasek dostarczany jest w zgrzewanych termicznie workach 25 kg.

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.