Pompa dozująca membranowa TEBAS PX 5l/h

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 25358
  • Producent: TEBAS

Pompa dozująca membranowa TEBAS PX 5l/h

-TEBAS PX 5l/h  to membranowa pompa dozująca stosowana powszechnie w uzdatnianiu wody. Działanie membranowej pompy dozującej polega na cyklicznych ruchach membrany wymuszanych za pomocą elektromagnesu. Gdy membrana porusza się do przodu wewnątrz głowicy powstaje ciśnienie, które powoduje wypływ dozowanej substancji z głowicy przez tłoczny zawór zwrotny.

 Pompa dozująca membranowa TEBAS PX 5l/h

Funkcjonowanie pompy opiera się na  działaniu tłoku, sprężyny i elektromagnesu. W rzeczywistości elektromagnes, który odbiera impulsy elektryczne z układu elektronicznego pompy, wprawia w ruchu tłok, który ustawia sprężynę w jej pozycję wyjściową. Po tym ruchu tłok unosi membranę, powodując otwarcie i zamknięcie ssania i zaworu wtryskowego, co skutkuje przejściem środka dozującego do głowicy pompy.

Zapraszam do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.