Rolka zwijająca ruchoma TEBAS STEEL

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00125teb
  • Producent: TEBAS

  • Historia ceny
  • 1 337,93 zł
  • szt.

Rolka zwijająca ruchoma ze stali nierdzewnej TEBAS STEEL 

Solidna ruchoma rolka do zwijania folii solarnej do basenów do szer. 5 m i 7 m. Prosta w montażu, elegancki wygląd, niska cena, łatwa w transporcie.

Rolka zwijająca Tebas Steel na kółkach do folii solarycznej do szerokości basenów do 5m i 7m.

Jeśli masz basen w zamkniętym pomieszczeniu lub na ogrodzie i chcesz aby woda w nim była krystalicznie czysta wykorzystując przy tym niewielkie ilości chemii basenowej, oraz żeby była cieplejsza o nawet 6 st. C. koniecznie zamontuj naszą ręczną rolkę zwijającą na kółkach wraz z folią solaryczną.
Rolka jest mobilna dzięki jej niewielkim rozmiarom (zaledwie 50 cm wysokości) oraz zamontowanym kółkom z tworzywa sztucznego, co pozwala na szybkie zwinięcie folii i schowanie całego stojaka z rolką. Ogumione kółka zapobiegają ześlizgnięciu się rolki przy zwijaniu i rozwijaniu folii co poprawia bezpieczeństwo i funkcjonalność całego basenu. Dzięki materiałom najwyższej klasy użytym do jej produkcji, rolka posłuży długie lata spełniając swoje zadanie.

Ręczna rolka zwijająca do folii solarycznej wykonana z polerowanej stali nierdzewnej dostępna jest w dwóch wariantach: do basenów do szerokości 5m i do szerokości 7m. Zestaw zawiera paski mocujące oraz śruby montażowe do folii solarycznej.

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.