Sterownik pompy TEBAS do 4,0 kW, 400 V

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 14803
  • Producent: TEBAS
  • 790,14 zł
  • szt.

Sterownik pompy basenowej TEBAS 4,0 kW, 400 V

- przeznaczony do sterowania pracą pompy basenowej o mocy do 4,0 kW. Podłaczenie 400 V. Zegar sterujący czasem pracy oraz wszystkie elementy elektryczne są już zamontowane w obudowie skrzynki. Skrzynka elektryczna jest już gotowa do zamontowania i pracy. Należy tylko zamontować sterownik na scianie i podłączyć kable zasilające.

Sterownik pompy basenowej TEBAS 4,0 kW, 400 V

- przeznaczony do sterowania pracą pompy basenowej o mocy do 2,2 kW. Podłaczenie 230 V. Zegar sterujący czasem pracy oraz wszystkie elementy elektryczne są już zamontowane w obudowie skrzynki. Skrzynka elektryczna jest już gotowa do zamontowania i pracy. Należy tylko zamontować sterownik na scianie i podłączyć kable zasilające.

Sterownik dla pompy o mocy do 4,0 kW, 400 V, lub do 1,1 kW, 230 V (6-10 A)

Kontakt:
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.