Transformator TEBAS do żarówek LED 100W ,12V, IP67

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 24701
  • Producent: TEBAS
  • Cena katalogowa: 213,74 zł
  • Rabat: -14,96 zł (7 %)
  • 198,78 zł
  • szt.

Transformator TEBAS do żarówek LED 100W ,12V, IP67

- Przetwornik TEBAS 12V to nowość roku 2018, jest on przystosowany do pracy z lampami LED. Gwarantuje dostawę właściwego prądu o napięciu 12V do lamp. Zalecamy stosowanie tego transformatora, ponieważ będzie on wymogiem w przypadku reklamacji żarówki. 

Transformator TEBAS do żarówek LED (TebasLED, Diamond Plus - białe i RGB) 100W ,12V, IP67

Podstawą prawidłowego działania lamp basenowych jest dobrze dobrany transformator który będzie zapewniał stałe napięcie prądu. Lampy LED są bardzo wrażliwe na zmiany napięcia. Zastosowanie nieodpowiedniego transformatora powoduje skrócenie żywotności żarówek oraz zmniejszenie ilości światła dostarczanego do basenu.

Przetwornik TEBAS 12V to nowość roku 2018, jest on przystosowany do pracy z lampami LED. Gwarantuje dostawę właściwego (stałego) prądu o napięciu 12V do lamp. Zalecamy stosowanie tego transformatora, ponieważ będzie on wymogiem w przypadku reklamacji żarówki.

Należy tylko zwracać uwagę aby podłączać czerwony przewód do oznaczenia + na żarówce.

W przypadku zamiany kabli żarówka może nie zaświecić się, ale nie ulegnie spaleniu.

Transformator nie może być podłączony razem z modulatorem. 

Trzeba pamiętać, że inwestycja w oświetlenie LED przy prawidłowym podłączeniu zwraca się poprzez niskie zużycie prądu, długą żywotność żarówek oraz brak obsługi serwisowej.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.