Mobilna winda basenowa HANDI MOVE 3200

PODNOŚNIK BASENOWY HANDI MOVE 3200

- doskonałe rozwiązanie dla osób, pływalni czy ośrodków rehabilitacyjnych, które chcą lub muszą przystosować basen dla osób niepełnosprawnych. Podnośnik nie jest zamontowany na stałe w posadzce - jest mobilny. Nie zajmuje dużo miejsca i jest całkowicie bezpieczny dla chorego i opiekuna. Wyposażony w akumulatory. Maksymalny udźwig: 135 kg

PODNOŚNIK BASENOWY HANDI MOVE 3200

Doskonałe rozwiązanie dla osób, pływalni czy ośrodków rehabilitacyjnych, które chcą lub muszą przystosować basen dla osób niepełnosprawnych. Podnośnik nie jest zamontowany na stałe w posadzce - jest mobilny. 

Handi-Move 3200 może na jednym obiekcie funkcjonować w tylu miejscach w ilu zamontowane są „tuleje podłogowe”. Nie używany spokojnie może zostać odprowadzony do magazynku czy innego miejsca przechowania. Nie zajmuje przestrzeni i jest bezpieczny zarówno dla osób obsługiwanych jak i obsługujących. Całe urządzenie obsługuje się za pomocą dwóch pneumatycznych przycisków.

Podnośnik Basenowy Handi-Move 3200 znajduje swoje zastosowanie w likwidacji barier architektonicznych dla potrzeb Osób Niepełnosprawnych. Służy do bez wysiłkowego transportu Osoby Niepełnosprawnej ruchowo do i z basenu.


Zestaw zawiera:

  • Podnośnik HM3200Tuleje do montażu w posadzce
  • Pilot przewodowy IP67
  • Ładowarka
  • Orczyk siedziska
  • Siedzisko kąpielowe PCV
  • Tuleja podłogowa

Specyfikacja
 Maksymalny udźwig  135 kg 
 Baterie  2 x 12 V (żelowe) 
 Pojemność baterii 72 Ah  7.2 Ah 
 Żywotność baterii  3 do 5 lat 
 Ładowarka wbudowana, wejście  220 V / 110 V AC 
 Wyjście  24 V DC 
 Maksymalna wysokość   1880 mm
 Wysokość masztu   1657 mm 
 Długość ramienia  1280 mm 
 Szerokość  637 mm 
 Waga  44 kg 
 Emisja dźwięku poniżej   70 decybeli 

Chcesz przystosować basen lub wannę z hydromasażami dla osób niepełnosprawnch??

Zaprzaszam do kontaktu:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl


UWAGA!
Urządzenie wpisane do rejestru wyrobów medycznych.
Obowiązuje Stawka VAT 8%

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.