Odkurzacz basenowy DOLPHIN E10

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 55008
  • Producent: DOLPHIN
  • 2 799,00 zł
  • szt.

Odkurzacz basenowy Dolphin E10

-Przeznaczony do basenów o długości do 8 m. Efektywnie czyści dno basenu.  Technologia DIY -prosta konstrukcja ułatwia przeglądy odkurzacza. Posiada dwustopniowy filtr w postaci kosza z siatki. Dokładność filtrowania-50/100 μm. Wyposażony w szczotki PVC, zasilacz oraz wózek transportowy. Cykl czyszczenia- 1,5 h. Masa-6,3 kg. Długość przewodu-12 m. Gwarancja-2 lata.

Odkurzacz Dolphin E10

Jest lekki, mały i idealny do wszystkich typów prywatnych basenów ogrodowych do 8 m. Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno basenu.

Regularne używanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej. Wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone są w podwójnym koszu filtracyjnym, łatwo dostępnym od góry odkurzacza, którego możemy wielokrotnie przemywać pod bieżącą wodą. W zależności od potrzeb możemy używać kosza zgrubnego z wkładami siatkowymi głównie do wiosennego czyszczenia basenów lub kosza ultra dokładnego z wkładami kartuszowym (do kupienia osobno), który zbiera najmniejsze zanieczyszczenia. Używać można obu koszy filtracyjnych jednocześnie. Dolphin E10 do dyspozycji ma dwie szczotki z PVC. Zwykła szczotka znajduję się z tyłu odkurzacza, natomiast z przodu umieszczona jest szczotka aktywna. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów kół napędowych pasków trakcyjnych zapewniając efektywne czyszczenie dna basenu. Zmiany kierunku jazdy na dnie basenu zapewnia unikalny system PowerStream wykorzystujący obrotową kierownicę do sterowania strumieniem wody po przejściu przez kosz filtracyjny. Odkurzacz posiada mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

DANE TECHNICZNE:

Długość basenu

Idealny do małych basenów do 8 m długości, włączając baseny naziemne

Czas pracy

1.5 godziny

Filtracja

Łatwy do czyszczenia koszyk filtrujący

Szczotkowanie

 

Aktywna szczotka obrotowa, podwójna prędkość, co skutkuje zwiększoną powierzchnią czyszczącą

Zasilanie

Wiodąca w branży wydajność energetyczna

Długość kabla

12m

Waga

6,3kg

Gwarancja

24 miesiące

 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.