Odkurzacz dna UNIVERSAL z bocznymi włoskami

  • 58,19 zł
  • szt.

Odkurzacz dna UNIVERSAL z bocznymi włoskami

- odkurzacz do ręcznego czyszczenia dna. Jest bardzo lekki, na bokach są włoski, które w znaczny sposób ułatwiają czyszczenie miejsc trudnodostępnych. Stosować można go we wszystkich rodzajach basenów. Wykonany jest z tworzywa wysokiej jakości. Odkurzacz odpowiedni jest dla węży basenowych 32 mm oraz 38 mm.

Odkurzacz dna UNIVERSAL z bocznymi włoskami

Odkurzacz Universal służy do ręcznego czyszczenia dna. Jest bardzo lekki, na bokach są włoski, które w znaczny sposób ułatwiają czyszczenie miejsc trudnodostępnych. Stosować można go we wszystkich rodzajach basenów. Wykonany jest z tworzywa wysokiej jakości. Odkurzacz odpowiedni jest dla węży basenowych 32 mm oraz 38 mm.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.