Pompa basenowa SPECK PUMPEN BADU BRONZE (7-30M3)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 182101
  • Producent: Speck Pumpen
  • Cena katalogowa: 6 484,07 zł
  • Rabat: -972,61 zł (15 %)
  • 5 511,46 zł
  • szt.

Pompa basenowa SPECK PUMPEN BADU BRONZE (7-30M3)

- Badu Bronze to najwyższej jakości pompa basenowa służąca do pracy z filtrem basenowym. Jest bardzo cicha i odporna na korozję. Obudowa została wykonana z brązu – bez dodatku cynku i ołowiu. Pompę można stosować do wody basenowej o stężeniu soli do 0,5%, tj. 5 g / l. Gwarancja: 12 miesięcy.

 

Badu Bronze to samozasysająca pompa basenowa wyprodukowana przez firmę Speck Pumpen. Serię tą cechują duża wytrzymałość, niezawodność, cicha praca i odporność na korozję. Obudowa została wykonana ze stopu brązu – bez dodatku cynku i ołowiu. Pompa przystosowana jest do słonej wody basenowej o stężeniu soli do 0,5%, tj. 5 g / l. Zastosowane zostało w niej uszczelnienie mechaniczne pierścieniem ślizgowym - węgiel/ ceramika/ NBR na piaście wirnika z tworzywa. Pompa może być zainstalowana max. 3 m powyżej lub poniżej poziomu wody.

 

W opcjach do wyboru wydajność i zasilanie pomp.

 

Obudowa pompy

G-Cu Sn 10

Obudowa dławnicy

G-Cu Sn 10

Dyfuzor

PP GF 30

Wirnik

PP GF 30

Kosz ssawny

PP

Pokrywa

PC, przezroczysta / PA 66 GF 30

Uszczelnienie pierścieniem ślizgowym

Węgiel / ceramika / NBR

Śruby

Stal szlachetna 1.4301

 

 

Wydajność Badu Bronze

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.