Pompa basenowa TEBAS AQUA PLUS 11m3/h

  • 1 756,96 zł
  • szt.

Pompa do basenu TEBAS AQUA PLUS 11 m3/h

- napędzana jednofazowym silnikiem indukcyjnym o mocy 0,45 kW. Pompa Aqua Plus należy do podstawowej półki pomp - klasa "standard".  Jest to niedroga pompa charakteryzująca się cichą pracą i niezawodnością. Wyposażona w łapacz włókien i przyłącza DN 50. Producent: Technix, kraj pochodzenia: Niemcy. 

Pompa do basenu TEBAS AQUA PLUS 11 m3/h

- napędzana jednofazowym silnikiem indukcyjnym o mocy 0,45 kW. Pompa Aqua Plus należy do podstawowej półki pomp - klasa "standard".  Jest to niedroga pompa charakteryzująca się cichą pracą i niezawodnością. Wyposażona w łapacz włókien i przyłącza DN 50.  
Pompy są przeznaczone do tłoczenia wody basenowej w połączeniu z filtrem. Części z tworzywa sztucznego stykające się z wodą basenową są odporne na niekorzystne działanie wody i środków chemicznych w niej zawartych. Obudowa pompy nadaje się do ponownego przetworzenia - recykling. Wał silnika służy jednocześnie jako wał pompy, na którym zamocowany jest wirnik z pierścieniem uszczelniającym. Pompy są napędzane silnikami indukcyjnymi jednofazowymi. W obudowie pompy znajduje się sito ssące, które zatrzymuje większe zanieczyszczenia.
 

MONTAŻ

 
Miejsce ustawienia pompy powinno być suche , o temperaturze maks.40 stopni C. Odległość silnika od ściany min. 120mm, a obudowy z sitem ssącym min. 140mm. Pompa musi być ustawiona poziomo i w suchym miejscu, zamontowana powyżej lub poniżej poziomu wody max. 1,5m.

Producent: Technix, kraj pochodzenia: Niemcy.

Szczegóły techniczne oraz rysunek złożeniowy pompy są do pobrania w załącznikach.

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.