ROLKA ZWIJAJĄCA RUCHOMA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00125a
  • Producent: ---
  • Cena katalogowa: 1 675,92 zł
  • Rabat: -251,39 zł (15 %)
  • 1 424,53 zł
  • szt.

Rolka zwijająca na kółkach 

- ręczna rolka do zwijania folii solarycznej. Rolka posiada z jednej strony kółka, dzięki temu jest ruchoma i po zwinięciu folii całość możemy łatwo przestawiać w dogodne miejsce. Rolka ma stałą wysokość 50 cm. Wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej. W komplecie teleskopowe, aluminiowe rury zwijające i paski mocujące folię solaryczną. Rolka dostępna w dwóch wersjach: do basenu o wielkości 5 m x 10 m oraz 6 m x 10 m. Rolka bardzo ułatwia codzienne zwijanie i rozwijanie folii solarycznej. Montaż rolki jest bardzo prosty. Zwijak bardzo estetycznie wygląda

Rolka zwijająca na kółkach 

- ręczna rolka do zwijania folii solarycznej. Rolka posiada z jednej strony kółka, dzięki temu jest ruchoma i po zwinięciu folii całość możemy łatwo przestawiać w dogodne miejsce. Rolka wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. W komplecie teleskopowe, aluminiowe rury zwijające i paski mocujące folię solaryczną. Rolka dostępna w dwóch wersjach: do basenu o wielkości 5 m x 10 m oraz 6 m x 10 m. Rolka ma stałą wysokość 50 cm. Rolka bardzo ułatwia codzienne zwijanie i rozwijanie folii solarycznej. Montaż rolki jest bardzo prosty. Zwijak bardzo estetycznie wygląda.

Kontakt:
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.