Składana sauna SmartFold

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 17SF1212L
  • Producent: HARVIA

Harvia SmartFold

Składana sauna fińskiej marki Harvia. Sauna idealnie dopasuje się do każdej łazienki. Dzięki systemowi składania, sauna zajmuje miejsce tylko wtedy, kiedy jest używana. Spełnia wymagania użytkownika w każdym wieku. Sauna łazienkowa to innowacyjne pomieszczenie oszczędzające przestrzeń.

Harvia SmartFold dzięki swojej budowie pozwala zaoszczędzić kilka metrów kwadratowych w porównaniu z innymi saunami łazienkowymi. Mechanizm służący do składania sauny jest bardzo prosty w obsłudze, a dzięki swojemu designowi saun wygląda stylowo nawet po złożeniu. 

Elektryczny piec zaprojektowany specjalnie do tej sauny zapewnia ciepło od góry do dołu. Grzejnik ma moc 3,6 kW i można go podłączyć do gniazdka z uziemieniem w łazience, co zapewnia elastyczność w projektowaniu instalacji elektrycznej. SmartFold jest energooszczędny: dzięki umiarkowanej mocy i objętości grzejnika, a także skutecznej izolacji, możesz zaoszczędzić do 40% zużycia energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjną sauną. Wyposażenie zabezpieczające sprawia, że ​​piec włącza się tylko wtedy, gdy sauna jest rozłożona.

Sauna dostępna jest w wersji prawo i lewo stronnej, aby jeszcze bardziej dopasować ją do łazienki. (wersje należy dobrać w opcjach produktu)

 

Lewostronna:

Prawostronna:

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.