Sterownik TEBAS POOL CONSULTING 230 V

  • Cena katalogowa: 4 380,74 zł
  • Rabat: -438,07 zł (10 %)
  • 3 942,67 zł
  • szt.

Sterownik POOL CONSULTING 230 

przeznaczony do automatycznego sterowania pracą pomp filtrów basenowych. ogrzewaniem, kolektorami słonecznymi, zaworami automatrycznego płukania. Istnieje także możliwość przyłączenia techniki dozującej, układu sterowniczego związanego z funkcjonowaniem zbiornika przelewowego. Sterownik jest prosty intuicyjny i prosty w obsłudze.

Sterownik POOL CONSULTING 230 

przeznaczony do automatycznego sterowania pracą pomp filtrów basenowych. ogrzewaniem, kolektorami słonecznymi. Elektroniczny termostat działa w zakresie 5-40oC. Istnieje także możliwość przyłączenia techniki dozującej, układu sterowniczego związanego z funkcjonowaniem zbiornika przelewowego oraz sterowania zaworami automatrycznego płukania. Posiada kwarcowy wyświetlacz, który pokazuje nam wykonywane czynności. Sterownik jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

Podłaczenie elektryczne:

  • pompa filtra do 1,5 kW
  • poma C.O. do 0,5 kW,
  • automat dozujący do 0,5 kW

Dostępna wersje: 230 V i 400 V
Temperatura otoczenia min. 5oC.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.