Termometr do basenu okrągły (śrdnica 185 mm)

  • Cena katalogowa: 346,37 zł
  • Rabat: -34,64 zł (10 %)
  • 311,73 zł
  • szt.

Termometr pływający, okrągły

- z pływającym pierścieniem o średnicy 185mm. Duża tarcza termometru o średnicy 125 mm i duże cyfry ze skalą umożliwiają odczyty z pozycji stojącej, bez konieczności wyjmowania termometru z basenu. Termometr posiada czujnik temperatury o długości 300mm, sznurek mocujący. Jakość i wykonanie termometru gwarantuje wysoką dokładność pomiaru. Produkcja: Made in Germany

Termometr pływający, okrągły

- z pływającym pierścieniem o średnicy 185mm, wyposażonym w wentyl do pompowania. Duża tarcza termometru o średnicy 125 mm i duże cyfry ze skalą umożliwiają odczyty z pozycji stojącej, bez konieczności wyjmowania termometru z basenu.

Temperatura wody w basenie przy powierzchni, szczególnie w słoneczne dni może być znacznie wyższa niż na większej głębokości. Termometr posiada czujnik temperatury o długości 300 mm, dzięki temu mierzona jest temperatura wody 30 cm poniżej lustra wody. Jakość i wykonanie termometru gwarantuje wysoką dokładność pomiaru. Oponka termometru wyposażona jest w wentyl do pompowania. 
Termometr wyposażony jest w sznurek mocujący.

Producent: Swim Tec (Made in Germany)

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.