Transformator do odkurzacza DOLPHIN SUPREME M5/M5 PRO/M500

  • 857,93 zł
  • szt.

Zasilacz do odkurzacz Dolphin Supreme M5/M5 PRO/M500

- cyfrowy zasilacz impulsowy, 100-250V, o bardzo niskiej wadze 1.8 kg. Współpracuje z pilotem zdalnego sterowania. Zapełnienie wkładów filtracyjnych sygnalizowane jest kontrolką na zasilaczu wskazującą na konieczność ich wyczyszczenia.

Zasilacz do odkurzacz Dolphin Supreme M5/M5 PRO/M500

- cyfrowy zasilacz impulsowy, 100-250V, o bardzo niskiej wadze 1.8kg. Współpracuje z pilotem zdalnego sterowania. Zapełnienie wkładów filtracyjnych sygnalizowane jest kontrolką na zasilaczu wskazującą na konieczność ich wyczyszczenia. Możliwość opóźnienia operacji.

Po zakupie należy poinformować sprzedającego jaki model odkurzacza Państwo posiadają.

SERWIS ODKURZACZY DOLPHIN

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.