Wanna Cube Ergo - 5 osobowa

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 67100
 • Producent: Aquavia Spa

Cube Ergo - Exclusive Line 

Wanna Cube Ergo powstała aby zaspokoić potrzeby, nie tylko użytkowników cieszących się relaksem w domowym zaciszu, ale także klientów uzdrowisk i salonów odnowy biologicznej. Dzięki eleganckiej budowie Cube Ergo może stanowić również element dekoracyjny naszego domu lub ogrodu. Wanna ta jest idealnym wyborem dla tych, co szukają spa z wysoką ergonomicznością, wydajnością w połączeniu z nowoczesnym i eleganckim designem. 

Exclusive Line została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną przyjemność, wydajność i energooszczędność. Wyposażone w unikalny design, ekskluzywne wanny spa posiadają zaawansowane funkcje. Dzięki systemowi oświetlenia Color Sense i Pure Line Lighting, spa stanie się dekoracją otoczenia. 

Cube Ergo - Exclusive Line 

Wanna Cube Ergo powstała aby zaspokoić potrzeby, nie tylko użytkowników cieszących się relaksem w domowym zaciszu, ale także klientów uzdrowisk i salonów odnowy biologicznej. Dzięki eleganckiej budowie Cube Ergo może stanowić również element dekoracyjny naszego domu lub ogrodu. Wanna ta jest idealnym wyborem dla tych, co szukają spa z wysoką ergonomicznością, wydajnością w połączeniu z nowoczesnym i eleganckim designem. 

Z połączenia wanny Cube i maksymalnej ergonomiczności powstała wanna Cube Ergo. Profilowane dno zapewnia wygodne korzystanie z wanny dla pięciu osób. Trzech w pozycji siedzącej i dwóch w pozycji leżącej. 

Wanny z tej linii zostały wyposażone w systemy:

 • Relax Impact - system oparty na bardzo mocnej pomie powietrznej, która zapewnia masaż gorącym powietrzem o tej samej temperaturze co woda.
 • Silent Pump - bardzo cicha pompa filtrująca wodę. Głośność jej pracy nie przekracza 50dB.
 • Oświetlenie LED - Podwodne reflektory LED do chromoterapii z możliwością dobrania koloru do panującej atmosfery, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z wanny spa.
 • Energy Saving Cover - Pokrowiec służący do utrzymywania odpowiedniej temperatury i jakości wody 
 • Ultraviolet Treatment - system oparty na dezynfekcji wody na pomocą lamp UV. Ogranicza to zużycie chemii oraz sprzyja to środowiskowi naturalnemu. 
 • Aromatherapy - system aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie. 
 • Eco Spa - skuteczny system izolacji składający się z kilku warstw pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Pozwala na utrzymanie temperatury wody przy 69% oszczędności energii, nawet w skrajnych temperaturach -15ºC.
 • Pure Line Lighting - zmienia wygląd spa, a wraz z nim estetykę całej przestrzeni. Jest to polichromatyczny system oświetlenia LED na obwodzie zewnętrznym wanny. 

Wanna posiada 28 dysz hydromasażu, dających odprężenie od stóp do głów. Dodatkowo wanna została wyposażona w 14 dysz powietrznych, wytwarzających bąbelki niezbędne do odprężającego masażu. 

W wannie zostało zamontowanych 5 lamp LED, którymi można sterować, tak jak innymi funkcjami wanny za pomocą dotykowego wyświetlacza. 

Wspólne korzystanie z wanny z hydromasażem łączy nas i zbliża. W tej intymnej atmosferze ważne jest, aby wszystko było pod kontrolą , dlatego Cube Ergo ma wbudowany system Balboa , który kontroluje wszystkie funkcje filtracji, temperatury i poziomu masażu. Posiada filtr nabojowy i zaawansowany system dezynfekcji, który wykorzystuje światło ultrafioletowe (UV), aby zagwarantować, że woda pozostaje czysta i świeża, zmniejszając zużycie środków dezynfekujących o 80% i chroniąc środowisko.

Dane techniczne:

Wymiary - 231x231x78cm
Pozycje - 3 siedzące, 2 leżące
Pojemność - 975l
Waga - 450kg (pusta)/1425kg (pełna) 

Funkcjonalność:

Dysze - 42 (28 wodnych, 14 powietrznych)
Zagłówki - 3
Oświetlenie - 5 LED + podświetlane akcesoria
Oświetlenie obudowy Pure Line Lighting
Dotykowy panel sterowania
Lampa UV
Pokrywa termiczna
Metalowa rama
Podstawa ABS
Nagłośnienie Surround Bluetooth Audio - opcja
Nordic Insulation System - opcja
Sterownik WIFI - opcja

Dostępne kolory niecki i obudowy:

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.