Wanna Home Spa - 4 osobowa

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 71464
 • Producent: Aquavia Spa

Home Spa - Exclusive Line

Ta wanna to zakątek intymności dla pary, w którym czas się zatrzymuje, a napięcia są zapominane. Cenny klejnot w apartamencie hotelowym; szczegół, który przenosi dom na wyższy poziom. 

Exclusive Line została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną przyjemność, wydajność i energooszczędność. Wyposażone w unikalny design, ekskluzywne wanny spa posiadają zaawansowane funkcje. Dzięki systemowi oświetlenia Color Sense i Pure Line Lighting, spa stanie się dekoracją otoczenia. 

Home Spa - Exclusive Line

Ta wanna to zakątek intymności dla pary, w którym czas się zatrzymuje, a napięcia są zapominane. Cenny klejnot w apartamencie hotelowym; szczegół, który przenosi dom na wyższy poziom. 

Mamy do czynienia z najbardziej atrakcyjną, minimalistyczną wanną spa zaprojektowaną dla par i z przeznaczeniem zarówno do apartamentów lub pokoi hotelowych o podwyższonym standardzie jak i do prywatnych domów. Jego kompaktowe wymiary (215x171x75cm) kontrastują z wszechstronnością dzięki konstrukcji, która pozwala na cztery różne pozycje masażowe w dwóch obszarach w kształcie leżaka. 

Wanny z tej linii zostały wyposażone w systemy:

 • Relax Impact - system oparty na bardzo mocnej pomie powietrznej, która zapewnia masaż gorącym powietrzem o tej samej temperaturze co woda.
 • Silent Pump - bardzo cicha pompa filtrująca wodę. Głośność jej pracy nie przekracza 50dB.
 • Oświetlenie LED - Podwodne reflektory LED do chromoterapii z możliwością dobrania koloru do panującej atmosfery, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z wanny spa.
 • Energy Saving Cover - Pokrowiec służący do utrzymywania odpowiedniej temperatury i jakości wody 
 • Ultraviolet Treatment - system oparty na dezynfekcji wody na pomocą lamp UV. Ogranicza to zużycie chemii oraz sprzyja to środowiskowi naturalnemu. 
 • Aromatherapy - system aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie. 
 • Eco Spa - skuteczny system izolacji składający się z kilku warstw pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Pozwala na utrzymanie temperatury wody przy 69% oszczędności energii, nawet w skrajnych temperaturach -15ºC.
 • Pure Line Lighting - zmienia wygląd spa, a wraz z nim estetykę całej przestrzeni. Jest to polichromatyczny system oświetlenia LED na obwodzie zewnętrznym wanny. 

Wanna posiada 20 dysz hydromasażu, dających odprężenie od stóp do głów. Dodatkowo wanna została wyposażona w 8 dysz powietrznych, wytwarzających bąbelki niezbędne do odprężającego masażu. 

W wannie zostały zamontowane 4 lampy LED, którymi można sterować, tak jak innymi funkcjami wanny za pomocą dotykowego wyświetlacza. 

 

Dane techniczne:

Wymiary - 215x171x75cm
Pozycje - 4 siedzące
Pojemność - 520l
Waga - 480kg (pusta)/1000kg (pełna) 

Funkcjonalność:

Dysze - 28 (20 wodnych, 8 powietrznych)
Zagłówki - 2
Oświetlenie - 4 LED
Oświetlenie obudowy Pure Line Lighting
Dotykowy panel sterowania
Lampa UV
Pokrywa termiczna
Aromaterapia
Nagłośnienie Surround Bluetooth Audio - opcja
Nordic Insulation System - opcja
Sterownik WIFI - opcja

Dostępne kolory niecki i obudowy:

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.