Zadaszenie wanien SPA IPC OASIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: oasis
  • Producent: IPC

Zadaszenie wanien SPA IPC OASIS

Spa Oasis jest zadaszeniem integrującym przestrzeń przy budynku lub ścianie. Model łączy cechy Spa Sunhouse i Verandy przytulonej bezpośrednio do ściany, co daje komfort bezpośredniej komunikacji między domem, a wnętrzem zadaszenia.

Zadaszenie wanien SPA IPC OASIS

Spa Oasis jest zadaszeniem integrującym przestrzeń przy budynku lub ścianie. Model łączy cechy Spa Sunhouse i Verandy przytulonej bezpośrednio do ściany, co daje komfort bezpośredniej komunikacji między domem, a wnętrzem zadaszenia. Konstrukcja wyposażona jest w szerokie rozsuwane drzwi w czole półkopyły, a segmenty strandardowe posiadają suwane drzwi boczne po obu stronach oraz rozsuwany dach. Szerokie rozwarcia zdecydowanie usprawniają wentylację.

2 typy drzwi i 1 typ okien:

  • 2 x 1-skrzydłowe
  • 1 x 2-skrzydłowe
  • 1 x okno dachowe (wersja mała)
  • System zamykania drzwi z zewnątrz i z wewnątrz

 

Wymiary zadaszenia  
Szerokość [m] 4,11
Długość [m] 4,10
Wysokość [m] 2,30

POWIERZCHNIA PROFILU:

SrebrnyBiały Beżowy Antracyt Brąz

Potrzebujesz pomocy przy wyborze zadaszenia?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.