Zadaszenie wanien SPA IPC SPA SUNHOUSE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: spa-sunhouse
  • Producent: IPC

Zadaszenie wanien SPA IPC SPA SUNHOUSE

Spa Sunhouse jest owalną wersją modelu Spa Dome Orlando. Jest zadaszeniem większym, obszerniejszym, bazuje na trzech częściach: dwóch półkopułach zapożyczonych z konstrukcji Spa Dome Orlando i standardowego segmentu zadaszenia basenu pomiędzy nimi. Model wyposażony jest w szerokie rozsuwane drzwi w czole półkopuły, suwane drzwi boczne po obu stronach segmentu i rozsuwany dach. Szerokie powierzchnie otwarcia zdecydowanie usprawniają wentylację.

Zadaszenie wanien SPA IPC SPA SUNHOUSE

Spa Sunhouse jest owalną wersją modelu Spa Dome Orlando. Jest zadaszeniem większym, obszerniejszym, bazuje na trzech częściach: dwóch półkopułach zapożyczonych z konstrukcji Spa Dome Orlando i standardowego segmentu zadaszenia basenu pomiędzy nimi. Model wyposażony jest w szerokie rozsuwane drzwi w czole półkopuły, suwane drzwi boczne po obu stronach segmentu i rozsuwany dach. Szerokie powierzchnie otwarcia zdecydowanie usprawniają wentylację. Aluminiowa konstrukcja może być wypełniona poszyciem z poliwęglanu litego przeźroczystego typu "szyba", półprzeźroczystym w kolorze brązu lub poliwęglanem bezbarwnym strukturalnym zapewniającym wnętrzu prywatność. Osnową nowatorskiej konstrukcji jest innowacyjny panelowy szkielet cechujący się łatwym i szybkim montażem. SPA GRAND SUNHOUSE jest modyfikacją o większej kubaturze, umożliwia zakrycie większych spa i Swim Spa oraz stworzenie przytulnego kącika relaksu dla kilku osób, wstawienie ozdobnej palmy czy zestawu wypoczynkowego.

2 typy drzwi i 1 typ okna:

  • 2 x 1-skrzydłowe
  • 1 x 2-skrzydłowe
  • 1 x okno dachowe
  • System zamykania drzwi od zewnątrz


CECHY PREMIUM:

  • 1 x extra 2-skrzydłowe drzwi (tylko struktury wzmocnione) - nie wersja grand

 

Wymiary zadaszenia  
Szerokość [m] 4,11
Długość [m] 6,16
Wysokość [m] 2,20

POWIERZCHNIA PROFILU:

SrebrnyBiały Beżowy Antracyt Brąz

Potrzebujesz pomocy przy wyborze zadaszenia?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.