Basenowe przykrycia bezpieczne - zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i zwierzętom.

11-08-2022

Posiadanie basenu bez wątpienia ma wiele korzyści, jednakże trzeba pamiętać także o drugiej stronie medalu. Niezabezpieczony basen może być potencjalnym niebezpieczeństwem dla dzieci, zwierząt jak i dorosłych.  Wielu posiadaczy basenów zastanawia się w jaki sposób zwiększyć bezpieczeństwo swoich pociech i czworonogów podczas gdy basen nie jest używany i zapobiec przypadkowemu wpadnięciu do wody. 

Z pomocą przychodzi firma Liderpool produkująca rolety i przykrycia do basenów!

 

Przykrycie bezpieczne Liderpool wykonane zostało z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej 580 g/m2 posiadającej właściwości antybakteryjne. Pokryte zostało dodatkowo warstwą PCV dla lepszej ochrony i wytrzymałości przykrycia. Profile nośne zostały wykonane z anodowanej rury aluminiowej o średnicy 45mm i grubości ścianki 2mm. Plastikowe listwy zamontowane od spodu chronią brzeg basenu. Takie rozwiązanie zapewnia dużą wytrzymałość na obciążenia i warunki pogodowe. 

Przykrycie jest na tyle wytrzymałe, że bez problemu wytrzyma ciężar kilku dorosłych osób. Dodatkowo ogranicza ono parowanie wody, co przekłada się na znaczne zmniejszenie strat ciepła. Kolejną zaletą jest łatwość zwijania i rozwijania przykrycia nad basenem. W zestawie dołączona jest ręczna korbka ułatwiająca zwinięcie przykrycia. Dodatkową opcją jest automatyczna korba zwijająca! Za jej pomocą po wciśnięciu jednego przycisku całe przykrycie samo się zwinie bez żadnej pomocy. 

Główne zalety przykrycia:

  • Maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt
  • Ograniczenie parowania, zmniejszenie i redukcja strat cieplnych z powierzchni wody
  • Szczelność i stabilność gwarantują czystość latem i zimą
  • Łatwa i szybka obsługa
  • Posiada korbę do zwijania ręcznego
  • Niewielkie wymiary zewnętrzne 
  • Dostępne kolory: jasnoszary, ciemnoszary, niebieski, waniliowy oraz lodowo biały

 

 

 

Kliknij przycisk i zobacz naszą ofertę przykryć bezpiecznych!

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.