Bayrol Automatic SALT - najnowszy elektrolizer soli

28-09-2022

Automatic SALT to w pełni automatyczny elektrolizer soli cenionego, niemieckiego producenta BAYROL. Elektrolizer utrzymuje doskonałe parametry wody w basenach ze słoną wodą. Dzięki jego prostocie jest łatwy w obsłudze nawet przez laika, a jego awaryjność jest na bardzo niskim poziomie.

Elektrolizer soli Bayrol Automatic SALT

Dzięki technologii Smart&Easy, Bayrol Automatic SALT staje się idealnym i niezastąpionym kompanem podczas bezpiecznej i spokojnej kąpieli w basenie. Duży, dotykowy wyświetlacz oraz menu są łatwe do obsługi nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Automatic SALT posiada inteligentne funkcję takie jak: przewodnik pierwszego uruchomienia, który w przejrzysty sposób pomaga użytkownikowi przejść przez proces kalibracji urządzenia dostosowując parametry do objętości i parametrów technicznych basenu. Urządzenie również wysyła użyteczne informację i wskazówki dotyczące pojawiających się komunikatów.

Automatic SALT precyzyjnie i w sposób ciągły analizuje parametry wody w basenie tj. pH oraz chlor i reguluje je za pomocą dozowania regulatora pH lub generując chlor za pomocą elektrolizy soli. Urządzenie zapewnia stabilny bilans parametrów wody, a tym samym umożliwia stałą i skuteczną dezynfekcje wody z odpowiednią zawartością chloru. Elektroliza w Automatic Salt umożliwia wytwarzanie chloru z wody o zasoleniu zaledwie 1,5 g/l.

Automatic Salt wyposażony jest w zintegrowany moduł WIFI. Dzięki niemu użytkownik może zdalnie za pomocą smartfona lub komputera zarządzać stacją. Zdalny dostęp pozwala nie tylko na sprawdzanie parametrów wody, ale także na zmianę ustawień stacji z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. 

Dla lepszego działania stacji, Automatic Salt dodatkowo może zostać wyposażony w lance ssącą z czujnikiem poziomu. Czujnik poziomu informuje użytkownika o niewielkim poziomie regulatora pH w beczce. Ilość chemii basenowej w beczce również jest pokazana na wyświetlaczu stacji. Informacja może być wyświetlana poprzez zdalny dostęp. 

Polecane produkty

Stacja dozowania Bayrol Automatic SALT

Stacja dozowania Bayrol Automatic SALT

BAYROL Automatic Saltw pełni automatyczny system elektrolizy soli zapewniający doskonałą jakość wody we wszystkich basenach ze słoną wodą. K...
Stacja dozowania Bayrol Automatic pH/Cl WiFi

Stacja dozowania Bayrol Automatic pH/Cl WiFi

Stacja dozowania Bayrol Automatic pH/Cl WIFI - Kompaktowe urządzenie przeznaczone do kontroli pH i Redox w basenie.   ...

Polecane artykuły

Czyszczenie magazynów! Pompy ciepła Fairland 10% taniej

Czyszczenie magazynów! Pompy ciepła Fairland 10% taniej

29-08-2022
Lato już dobiega końca. W związku z tym firma Vimaro robi porządki na magazynie!  Wybrane pompy ciepła Fairland można kupić 10% taniej. Wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod:  FAIRLAND-10%   Dzięki tej promocji można zaoszczędzić nawet 2000zł!
Basenowe przykrycia bezpieczne - zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i zwierzętom.

Basenowe przykrycia bezpieczne - zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i zwierzętom.

11-08-2022
Posiadanie basenu bez wątpienia ma wiele korzyści, jednakże trzeba pamiętać także o drugiej stronie medalu. Niezabezpieczony basen może być potencjalnym niebezpieczeństwem dla dzieci, zwierząt jak i dorosłych.  Wielu posiadaczy basenów zastanawia się w jaki sposób zwiększyć...

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.