Darmowa wysyłka w Vimaro

01-03-2022

Sezon basenowy lada moment się zacznie, dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw naszym klientom i z dniem 1 marca 2022 roku wprowadziliśmy darmową wysyłkę na wybraną chemię RAINBOW i BAYROL oraz na wszystkie pompy ciepła Fairland i odkurzacze Doplhin serii M, S i E.

UWAGA! Darmowa dostawa obowiązuje tylko na terenie Polski

 

Darmowa dostawa na chemię BAYROL i RAINBOW dotyczy zamówień na kwotę powyżej 400zł tylko na produkty z listy poniżej:

RAINBOW

BAYROL

 

W ramach tej dostawy, paczka nie może przekroczyć 30kg. Przy zamówieniu powyżej tej wagi zostanie naliczona standardowa opłata kurierska. 

 

Darmowa wysyłka na pompy ciepła Fairland i odkurzacze Dolphin dotyczy produktów z listy poniżej:

FAIRLAND DOLPHIN

 

 

Polecane artykuły

Jak przygotować basen do sezonu?

Jak przygotować basen do sezonu?

25-02-2022
Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez wszystkich wiosna. Właścicieli basenów zewnętrznych czeka otwarcie i uruchomienie basenu po zimie i rozpoczęcie całkiem nowego sezonu kąpielowego. Jak poprawnie przygotować basen do wiosny? Dowiesz się w tym artykule.
Witamina C do basenu. Dlaczego to zły pomysł?

Witamina C do basenu. Dlaczego to zły pomysł?

18-03-2022
Po internecie krążą filmiki jakoby istniała "magiczna" substancja zwana witaminą C, która w kilka minut zmieni wodę w basenie z rdzawo-brązowo-zielonej w krystaliczne czystą. Niestety ten "magiczny" środek powoduje więcej szkód niż pożytku. 
Nowe, designerskie kratki przelewowe!

Nowe, designerskie kratki przelewowe!

17-09-2021
Zastanawiasz się nad budową basenu przelewowego, a nie chcesz używać plastikowych, nieeleganckich kratek rynny, które wyszły już z mody? Firma MODULARTEM ma na to rozwiązanie. 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.